هیات ورزش های همگانی استان فارس
یکشنبه 28 بهمن 1397  22:27
کد خبر : 100226
تاریخ انتشار : 1396/09/27

دیدار رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با استاندار اصفهان

دیدار رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با استاندار اصفهان

دکتر علی مجدآرا به همراه مسئولین فدراسیون های ورزش همگانی و ورزش زورخانه ای در محل استانداری با دکتر مهر علیزاده استاندار اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزش های همگانی، در این نشست که با حضور دکتر علی مجدآرا رئیس فدراسیون، دکتر میترا روحی نائب رئیس فدراسیون بانوان، بهرام افشار زاده دبیر کل IZSF، سهراب مرادی، سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ورزشی صورت گرفته استان اظهار داشت: کسب مدال تاریخی المپیک سهراب مرادی قهرمان وزنه برداری، باعث غرور و افتخار مردم اصفهان گردیده است. 
محسن مهرعلیزاده در این دیدار توسعه ورزش همگانی در استان اصفهان را مورد تاکید قرار داد و افزود، اصفهان از قابلیت های خوبی در ورزش برخوردار است و تعجب می کنم که این استان نتوانسته آنگونه که انتظار است در زمینه توسعه ورزش همگانی بدرخشد. 
وی با اشاره به اینکه ورزش تاثیر مهم و بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد گفت: ما باید بتوانیم مردم را به ورزش تشویق و با توسعه ورزش همگانی از افسردگی جوانان و فاصله گرفتن نسل ها از یکدیگر جلوگیری کنیم و نشاط اجتماعی را افزایش دهیم. 
استاندار همچنین از اداره ورزش و جوانان خوست زمینه تسهیل صدور مجوز باشگاه های ورزشی به ویژه بدنسازی را در این استان را فراهم کند. 
وی خطاب به سهراب مرادی به عنوان افتخار این استان و ایران نامبرد و افزود: شکست رکورد دسته 94 گیلوگرم مسابقات وزنه برداری جهان پس از 17 سال توسط این ورزشکار رویدادی مهم و افتخار ملی است. 
استاندار اصفهان با اشاره به حضور موثر دکتر مجدآرا در اصفهان برای توسعه ورزش همگانی اظهار داشت.
استان اصفهان پتانسیل خوبی برای توسعه ورزش همگانی دارد که بایستی به طور جدی تری به این مسأله پرداخته شود. 
دکتر علی مجدآرا نیز ضمن تشکر از حمایت دکتر علیزاده خواستار توسعه بیشتر ورزش همگانی در اصفهان شد و دکتر مهرعلیزاده را به عنوان سفیر ورزش همگانی در استان معرفی نمود. 
وی ادامه داد: می بایست طی یک جلسه اختصاصی در شورای ورزش استان اصفهان وضعیت ورزش همگانی استان به ریاست استاندار بررسی گردد و تصمیم گیری های در خصوص توسعه هرچه بیشتر ورزش همگانی صورت پذیرد. 
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی تصریح کرد: اصفهان نماد تاریخی و فرهنگی کشورمان این است و فعالیت های ورزشی این استان باید به گونه ای باشد که بتوان آنرا به عنوان یک فعالیت برجسته ورزش همگانی برشمرد و بتوان این الگو را در سطح آسیا و جهان ارائه نمود. 

امام و رهبری
ارتباط مستقیم با رئیس هیأت
تبلیغات