هیات ورزش های همگانی استان فارس
پنج شنبه 15 خرداد 1399  14:43
کد خبر : 130254
تاریخ انتشار : 1397/05/17

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور:

استان فارس در توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی پیش رو بوده است

استان فارس در توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی پیش رو بوده است

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور گفت : استان فارس در توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه در سطح کشور پیش رو بوده است.

به گزارش روابط عمومی هیأت همگانی فارس، امیر علی مجدآرا که سه شنبه 16 مرداد ماه در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های همگانی استان فارس سخن می گفت با تبریک روز و هفته خبرنگار و با بیان اینکه استان فارس در توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی در جامعه پیشگام بوده است اظهار داشت : هیات استان فارس باید با انرژی بیشتر و مضاعف به فعالیت خود ادامه دهد و با توجه به برنامه های اجرا شده در چهار سال اول رتبه هیات را در سطح کشور از عدد 16 به رتبه اول در سال 96 ارتقاء داده است که این امر موجب شد اعضای مجمع برای دومین بار به سیروس پاک فطرت اعتماد کرده و با بیشترین آرا وی را انتخاب کنند .

امیر مجدآرا با بیان اینکه سند تحول بسیار مناسب انجام شده و روند روبه رشد آن تا سطح ممتاز پیش رفته است افزود : ورزش همگانی مدیریت همگانی می خواهد زیرا در این خانواده بزرگ افراد زیادی در حال فعالیت هستند تا شادی و نشاط را برای مردم به ارمغان بیاورند .

وی فارس را در پیگیری طرح تحول بهترین دانست و بیان کرد : با برنامه ریزی در فدراسیون تا پایان امسال 15 طرح را بصورت پایلوت به استانها ابلاغ می کنیم و انتظار داریم تا پایان سال جاری همه استانها آن را اجرایی کنند .

مجدآرا خاطرنشان کرد : در این طرح اعلام شده منابع مالی قابل توجه از طرف وزارتخانه در نظر گرفته شده که می تواند در ورزش همگانی پیشرفت خوبی حاصل شود و استان فارس به دلیل فعالیتهای خوبی که داشته می تواند اولین استان در اجرای این 15طرح باشد و در واقع مجری آن شیراز است .

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور با بیان اینکه کسب موفقیت خانم ها شیبانی و تنگستانی در مسابقات همگانی که در ژاپن برگزار شد مایه مباهات و افتخار برای این استان است گفت : در رشته طناب زنی و دوومیدانی بانوان ورزشکار شیرازی خوش درخشیدند و این نشان داد هیات استان فارس در بحث قهرمان پروری هم قدمهای موثری برداشته است و با وجود مدیر کل انقلابی فارس در توسعه زیرساختها و فضاهای ورزشی می توان امیدوار بود در چهارساله پیش رو تحولات بیشتری در جهت جذب مردم به ورزش همگانی در این استان صورت بگیرد .

علی مجد آرا با اشاره به اینکه ورزش همگانی باید در شهرستان ها گشترش بیشتری داشته باشد ، گفت : توجه به ایجاد شادی و نشاط در شهرستانها و روستاها موجب می شود افراد بیشتری در کشور جذب ورزش شوند و در واقع ورزش همگانی سکوی پرتاب قهرمانان در رشته مختلف ورزشی می باشد.

امیر مجدآرا به عملکرد فدراسیون در سال گذشته هم اشاره کرد و گفت : خوشبختانه با همت مدیران شهرستانی در آموزش ، بانوان و کارآفرینی رتبه اول را کسب کردیم .

وی اظهار داشت : شورای راهبردی که هرساله به ریاست استاندار برگزار می شود باید ابزار لازم از جمله جاده سلامت و پارکهای ویژه بانوان را توسعه دهیم و با برنامه ریزی با صداسیما شرایط پخش مستقیم پیادهروی های خانوادگی و همچنین سایر برنامه های همگانی را برای مردم ایجاد کنیم .

 

امام و رهبری
ارتباط مستقیم با رئیس هیأت
تبلیغات