هیات ورزش های همگانی استان فارس
پنج شنبه 15 خرداد 1399  15:03
کد خبر : 130270
تاریخ انتشار : 1397/07/15

سیروس پاک فطرت در مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش های همگانی :

فدراسیون ورزش های همگانی یکی از موفق ترین و برنامه محورترین فدراسیون ها است

فدراسیون ورزش های همگانی یکی از موفق ترین و برنامه محورترین فدراسیون ها است

مشاور عالی فدراسیون و رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان فارس گفت: سند تحول، تعالی و آینده‌نگری یکی از برنامه‌های موفق فدراسیون ورزش‌های همگانی بوده که این فدراسیون را به یک فدراسیون موفق و برنامه‌محور تبدیل کرده است.

به گزارش  روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی استان فارس، سیروس پاک‌فطرت در حاشیه مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش‌های همگانی که در تهران برگزار شد، اظهار داشت: فدراسیون ورزش‌های همگانی با تدوین کتاب‌های سند تحول، تعالی و آینده‌نگری و اجرای طرح‌های آن گام‌ موثری در توسعه ورزش‌های همگانی برداشته است.

وی بیان کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی یکی از برجسته‌ترین و با برنامه‌ترین فدراسیون‌های کشور است که از شاخص‌های آن می‌توان به برنامه‌محور بودن و ارتباط موثر فدراسیون با سطح کشور عنوان کرد.

مشاور عالی فدراسیون ورزش‌های همگانی تصریح کرد:  امسال نیز اجرای طرح‌های مختلف از سند تحول، تعالی و آینده‌نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی در برنامه است که اجرای آن در نقاط مختلف کشور می‌توان راهگشا و ارتقاء ورزش‌های همگانی را به دنبال داشته باشد.

پاک‌فطرت همچنین به فعالیت‌های هیات  ورزش‌های همگانی استان فارس اشاره و خاطرنشان کرد: این هیئت در سال گذشته مقام نخست کشور را به خود اختصاص داد که از فعالیت‌های شاخص آن نیز ارتقاء مشارکت مردم در ورزش همگانی و همچنین اجرای طرح‌های مختلف سند تحول، تعالی و آینده‌نگری بوده است.

وی بیان کرد: هیات  ورزش‌های همگانی استان فارس نیز از استان‌های پایلوت در برگزاری دوره‌های آموزشی فدراسیون ورزش‌های همگانی در بخش ملی و بین‌المللی است و در نیم سال دوم امسال نیز آمادگی برگزاری این دوره‌ها را داریم.

مشاور عالی فدراسیون ورزش‌های همگانی همچنین به طرح قانون منع بکارگیری بازنشستگان اشاره کرد و افزود: به گفته رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی قانون بازنشستگی شامل روسای هیات ورزش‌های همگانی استان‌ها نمی‌شود.

 

 

 

 

امام و رهبری
ارتباط مستقیم با رئیس هیأت
تبلیغات