هیات ورزش های همگانی استان فارس
پنج شنبه 15 خرداد 1399  14:35
کد خبر : 130273
تاریخ انتشار : 1397/07/30

به مناسبت هفته تربیت بدنی

پیاده روی خانوادگی در شیراز برگزار شد

پیاده روی خانوادگی در شیراز برگزار شد

در دومین روز از هفته تربیت بدنی پیاده روی همگانی و خانوادگی درشهر شیراز همراه با پخش زنده از شبکه استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت همگانی فارس، رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان شیراز با اعلام این خبر افزود: حضور پر شور مردم شیراز دراین پیاده روینشان داد که شهروند از برپایی چنین برنامه هایی به شدت استقبال می کنند.

بهتاش فضلی پیاده روی را بهترین و ساده ترین ورزش برای تمامی سنین دانست و گفت:این ورزش تاثیر زیادی در بهبود روند زندگی و داشتن تناسب اندام افراد دارد.

وی با اشاره به توسعه ابعاد زندگی ماشینی در قرن حاضرگرایش به ورزش را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای شهروندان دانست و افزود: حرکت و تلاش یکی از ویژگی‌های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست .

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان شیرازگفت: انسان‌های نیازمند حرکت، ناگزیر از تلاش و کوشش هستند و عدم تحرک، نه تنها موجب توقف رشد بلکه سبب افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می‌گردد.

وی با تقدیر از همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان شیراز،شهرداری و شورای اسلامی شیراز،نیروی انتظامی و دیگر از دستگاهی که هیات ورزش های همگانی شیراز را دربرگزاری این همایش خانوادگی یاری کردند افزود:

حضور ورزشکاران رشته پهلوانی و ورزش های زورخانه و نوای و ندای مرشد این ورزش در آغاز این برنامه فضای معنوی خاصی را درمحل برگزاری پیاده روی مذکور حاکم کرده بود.

 

امام و رهبری
ارتباط مستقیم با رئیس هیأت
تبلیغات