کد خبر : 100225
تاریخ انتشار : 1396/09/27

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس:

تیم آمادگی جسمانی بانوان فارس به مقام قهرمانی کشور دست یافت

تیم آمادگی جسمانی بانوان فارس به مقام قهرمانی کشور دست یافت

رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان فارس از تیم ایروبیک و آمادگی جسمانی بانوان فارس که در مسابقات کشوری مقام اول را کسب کرده بودند، در فرودگاه شیراز استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت همگانی فارس، سیروس پاک فطرت در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیأت ورزش‌های همگانی فارس دارای 30 کمیته است و هر کمیته نیز بین 15 تا 20 رشته را دارا است.

وی با بیان اینکه یکی از کمیته‌های فعال در هیأت ورزش‌های همگانی کمیته ایروبیک و آمادگی جسمانی بانوان است، گفت: به طور معمول این کمیته به طور سالانه در مسابقات استانی و کشوری شرکت دارد و این بار نیز موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات کشوری شد.

رئیس هیأت ورزش همگانی استان فارس با بیان اینکه کسب مقام قهرمانی کشور کار بسیار مشکلی بود که تیم 7 نفره فارس موفق به انجام آن شد،گفت: 27 تیم از سراسر کشور در سومین دوره مسابقات به میزبانی شهر مقدس مشهد حضور داشتند که استان تهران به دلیل وسعت زیاد دو تیم و استان خراسان رضوی نیز به دلیل میزبانی با دو تیم در این مسابقات شرکت کرده بودند اما تیم فارس با توجه به مدعی بودن این تیم‌ها با تلاش و کوشش موفق به قهرمانی در این دوره از مسابقات شد.

پاک فطرت با بیان اینکه تیم آمادگی جسمانی بانوان فارس حرف های زیادی برای گرفتن دارد، افزود: برای ایجاد روحیه خوب و قوی و حضور مؤثر در این دوره از مسابقات با نظر مساعد هیأت ورزش‌های همگانی سرکار خانم جوانمردی را همراه با تیم به این دوره از مسابقات اعزام کردیم.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات و نظارت آن بر عهده فدراسیون ورزش‌های همگانی است، گفت: هیأت ورزش های همگانی فارس در سال جاری همایش بزرگ ورزش و خانواده را برگزار کرد که بازتاب بسیار خوبی داشت که این نشان دهنده توجه فدراسیون ورزش همگانی نسبت به فارس است.

 وی با بیان اینکه از تمام پرسنل و کمیته‌های هیأت ورزش های همگانی که در راه ارتقاء این هیأت تلاش دارند تقدیر می کنم، گفت: توجه به ورزش بانوان از اهمیت خاصی برخوردار است و حضور آنان را در ورزش فارس مؤثر می‌دانم چرا که اگر بانوان به ورزش روی آورند خانواده و جامعه ما از تحرک و پویایی بیشتری برخوردار می‌شود.