کد خبر : 100227
تاریخ انتشار : 1396/10/06

تجلیل رییس فدراسیون ورزشهای همگانی از تیم ملی پینت بال

  تجلیل رییس فدراسیون ورزشهای همگانی از تیم ملی پینت بال

دکتر علی مجدآرا از تیم ملی پینت بال برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات بین قاره ای پینت بال جهان قدردانی کرد .


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، طی نشستی که روز گذشته در محل فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد از زحمات سرپرست ، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی پینت بال که در مسابقات بین قاره ای پینت بال جهان که آبان ماه در کشور مالزی برگزار شد تقدیر و تشکر کرد . 
رییس فدراسیون ورزشهای همگانی باضمن تاکید بر پیشرفت خوب ورزش پینت بال و همگانی شدن این رشته ورزشی در سالهای اخیر اظهار داشت : مدرسین و مربیان پینت بال باید علم و آموزش خود را به روز کنند . 
وی با اشاره به نقش موثر همه ارگانها و سازمانها در همگانی نمودن این رشته ورزشی گفت : باید برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت را در راستای توسعه این ورزش در انجمن صورت بگیرد و انجمن باید تلاش کند تا باشگاههای تفریحی پینت بال در محلات راه اندازی شود تا در دسترس عموم مردم باشد . 
وی نقش لوازم سخت افزاری ورزش پینت بال را در توسعه این رشته ورزشی مورد تاکید قرار داد و بیان کرد : برای پیشرفت پینت بال کشور باید ساخت وسایل آن را مهندسی معکوس نمود تا جایی که بتوانیم در ساخت لوازم مخصوص به این رشته در کشور به خودکفایی برسیم . 
دکتر علی مجدآرا همچنین با اشاره به شعار امسال فدراسیون ورزشهای همگانی مبنی بر اینکه مادران عمود خیمه ورزش همگانی هستند گفت : این ورزش باید در بین بانوان گسترش یابد . 
رییس فدراسیون ورزشهای همگانی با قدردانی از تلاش کادر فنی و بازیکنان تیم ملی پینت بال و کسب عنوان قهرمانی مسابقات بین قاره ای جهان آموزش و توسعه این رشته ورزشی را در سطح جامعه خواستار شد و برای تیم ملی پینت بال آرزوی موفقیت و کسب عناوین قهرمانی در مسابقات پیش رو کرد . 
همچنین در پایان این نشست اعضا ، کادر فنی و بازیکنان از حمایت های رییس فدراسیون ورزشهای همگانی از اعزام تیم ملی به مسابقات بین المللی و حضور در عرصه های جهانی قدردانی کردند .