هیات ورزش های همگانی استان فارس
چهارشنبه 13 مهر 1401  16:08
کد خبر : 10029
تاریخ انتشار : 1400/11/13

وزیر ورزش:

من در امور فنی دخالت نمی‌کنم

 من در امور فنی دخالت نمی‌کنم

در کمال تعجب یکی از سوالاتی که از وزیر ورزش در پایان بازی ایران – امارات پرسیده شد ادامه فعالیت اسکوچیچ در تیم ملی بود!

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که تیم ملی با اسکوچیچ نمایش درخورتحسینی داشته و در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها به جام جهانی صعود کرده  و از همه مهمتر با فدراسیون فوتبال تا پایان جام جهانی 2022 قرارداد دارد و اگر در این برهه از زمان اگر موضوعی هم قرار به مطرح شدن آن باشد، تمدید قرارداد سرمربی کروات تیم ملی است. 

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در پایان بازی با امارات در خصوص بازی خطاب به خبرنگاران گفت: به همه اعضای تیم ملی خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم موفق باشند. بازی شرایط ویژه‌ای داشت و با توجه به بارش برف، زمین لغزنده بود. خیسی و لغزندگی زمین روی دو تیم تأثیر گذاشت و نگران مصدومیت بازیکنان بودیم. به کادر فنی تیم ملی خسته نباشید می‌گویم و از فدراسیون و سایر عوامل که میزبانی شایسته‌ای داشتند، تشکر می‌کنم. زمانی که تماشاگران غایب هستند، ورزشگاه حال غریبی دارد و جای آنها خالی بود.

اما نظر وزیر ورزش در خصوص ادامه فعالیت اسکوچیچ در تیم ملی این چنین بود: اینها مسائل فنی است و فکر نمی‌کنم انتظار داشته باشید در این شرایط به این امور تخصصی ورود کنم. می‌خواهیم برنامه‌ریزی خوبی برای فدراسیون و تیم ملی داشته باشیم و به خودم اجازه نمی‌دهم به مسائل فنی ورود کنم. تیم ملی، موفق بوده و بیشتر از یک سال است که شکست نخورده است. ما ستاره‌های خوبی داریم و یکی از یکی بهتر هستند. باید فکرهای خود را روی هم بگذاریم و از ظرفیت رسانه‌ها استفاده کنیم. شما انتقادات خود را مطرح کنید، اما از شما می‌خواهم مطالب‌تان باعث روحیه دادن به تیم ملی و برآیند اتفاقات، در راستای موفقیت تیم باشد.

او هم چنین در خصوص غیبت تماشاگر در بازی ایران – امارات گفت: حاضریم که بگویند غیبت هواداران ناشی از ضعف ما بوده است، اما به مصوبه صادر شده احترام گذاشتیم. شخصاً با وزیر بهداشت به صورت حضوری و تلفنی صحبت کردم که گفتند مصوبه مربوطه صادر شده است و باید به این تصمیم احترام بگذاریم. پس از دیدار روز گذشته (دوشنبه) با اعضای تیم ملی، اسکوچیچ به صورت خصوصی به من گفت که تلاش کنیم تعدادی هوادار به ورزشگاه بیایند و این موضوع برای روحیه تیم ملی خیلی لازم است. روز بازی هم برای ورود تماشاگران به ورزشگاه تلاش کردم، اما به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا احترام گذاشتیم.

امام و رهبری
ارتباط مستقیم با رئیس هیأت
تبلیغات